İLÇE HABER
Giriş Tarihi : 25-04-2024 15:53

Başkan Kul, Mesaiye Vatandaşları Dinleyerek Başlıyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, seçim öncesinde olduğu gibi seçim sonrasında da sık sık vatandaşlarla birlikte olmaya devam ediyor. Belediyedeki mesaisine başlamadan önce çay ocaklarında vatandaşlarla sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Şenol Kul, ilçedeki öncelikli çalışmalar hakkında da bilgiler aktarıyor.

Başkan Kul, Mesaiye Vatandaşları Dinleyerek Başlıyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçenin her alanda geliştirilmesi ve daha yaşanabilir bir kent haline getirilmesi için planlamalar yaparken, bir yandan da destek ve tebrik ziyareti için gelenlerin akınına uğruyor.

TÜM PROJELER GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütü temsilcileri, özel sektörler, esnaflar ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Şenol Kul, başarı dileğinde bulunanlara teşekkür etti. Görüşmelerde seçim öncesinde dile getirdikleri tüm projelerin gerçekleştirilmesine yönelik adımların atılacağını ifade eden Şenol Kul, belediyeyi katılımcı bir yaklaşımla, eşit hizmetle ve adaletli bir şekilde yöneteceklerini vurguladı.

MESAİ ÖNCESİ VATANDAŞLARI DİNLİYOR

Bu arada Başkan Şenol Kul, sabah mesaiye başlamadan önce sokakta ve çay ocaklarında vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini ve önerilerini de dinliyor. Belediyenin öncelikli çalışmaları hakkında vatandaşlarla bilgi aktardıktan sonra mesaisine başlayan Başkan Şenol Kul, bundan önce olduğu gibi yine sık sık vatandaşlarla iç içe olacağını belirtti.

AdminAdmin