İLÇE HABER
Giriş Tarihi : 04-06-2024 18:46

Çarşamba Muhtarlar Derneği'nde Yusuf Özkan Güven Tazeledi

Çarşamba Muhtarlar Derneği'nin bugün gerçekleştirilen olağan genel kuruluna tek liste ile giren mevcut başkan Yusuf Özkan kullanılan tüm oyları alarak güven tazeledi.

Çarşamba Muhtarlar Derneği'nde Yusuf Özkan Güven Tazeledi

Çarşamba Muhtarlar Derneği dernek binasında gerçekleştirilen olağan genel kurulunda konuşma yapan Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı ve Başkan Adayı Yusuf Özkan, "Bugüne kadar Muhtarlar Derneği olarak muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmak için mücadele ettik ve vatandaşlarımızın hizmeti en hızlı şekilde alması için çalıştık. Bu dönemde de aynı heyecanla ve hizmet bilinciyle birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağımıza canı gönülden inanıyorum. Aramızda 62 yeni seçilen muhtarımız var. Ben yeni seçilen muhtarlarımıza görevlerinde başarılar diliyor, görev yapmış olan muhtarlarımıza da yapmış oldukları hizmetlerden dolayı Çarşamba Muhtarlar Derneğimiz adına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

SAMSUN'U ÇARŞAMBA MAHALLE MUHTARLARI TEMSİL EDECEK

Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Samsun Temsilciliği görevinin kendilerine tebliğ edildiğini dile getiren Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Özkan sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Samsun Temsilciliği görevi tarafımıza tebliğ edildi. Samsun'u Çarşamba mahalle muhtarlarının temsil edecek olmasının gururunu yaşıyoruz. Hep birlikte inşallah daha iyi işlere imza atacağız. Ben kongremizin derneğimize, ilçemize, Samsunumuza hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Çarşamba Muhtarlar Derneği Yusuf Özkan'ın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

"İsa Uyanık, Emin Akdemir, Caner Etem Akbaş, Resul Çağlar, Dursun Ali Ulutaş ve Ali Kasap."

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

AdminAdmin