SİYASET
Giriş Tarihi : 25-03-2024 15:01

Çarşambalılar Ender Gür'ü Bağrına Bastı

Çarşambalıların bağrına bastığı Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, "Tüm mahalleleri gezdik. Öyle içten, öyle samimi duygularla karşılanıyoruz ki, anlatamam. 31 Mart'la birlikte Çarşamba için altın dönem başlayacak" dedi.

Çarşambalılar Ender Gür'ü Bağrına Bastı

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, 0seçime sayılı günler kala tempoyu yükseltti. Ender Gür ve beraberindekiler esnaf ziyaretleri, özel görüşmeler, toplantıların yanı sıra mahalle mahalle geziyor. 

143 mahallenin tamamına yakınına giden Ender Gür, son olarak ise Kestanepınar, Porsuk, Agcagüney, Yeni Karacalı, Yalı, Karakulak, Kurtahmetli, Çatak ve Ataköy mahallelerinde buluşmalar gerçekleştirdi. 

İÇTEN SAMİMİ DUYGULAR

Vatandaşların adeta bağrına bastığı Ender Gür, seçim sonucunun sahada çok net bir şekilde görüldüğüne dikkat çekti. Ender Gür, "Tüm mahallelerimizi gezdik. Öyle içten, öyle samimi duygularla karşılanıyoruz ki, anlatamam. İşte sahadaki bu durum bize Çarşambalıların kararını çoktan verdiğini gösteriyor. Hiç kuşkumuz yok ki, 31 Mart'ta sahadaki bu izlenimlerimiz sandığa da yansıyacak" diye konuştu. 

'BAŞKAN MAHALLEMDE' MERAK UYANDIRDI

Proje kitapçığını yayımladıklarını söyleyen Gür, "Vatandaşlar 'Başkan Mahallemde' projesini çok beğendi. 'Gerçekten gelecek misiniz' diye soruyorlar. Nisan ayın sonuna doğru mahalle buluşmalarımıza başlayacağız. Başta ben, yardımcılarım, fen işleri, zabıta müdürlüğü aklınıza gelen tüm müdürlerle mahallelere gidip, sorunları tespit edip çözüm üreteceğiz. Biz halk için varız, halk için çalışacağız" dedi. 

40'A YAKIN PROJEMİZ VAR 

Gür, şöyle devam etti: "40'a yakın projemiz var. Proje kitapçığı demek, yazılı taahhüt demektir. 5 yılda vereceğimiz sınavın göstergesi demektir. Bu sınavı geçmek için çok çalışacağız. Çarşambamız için çalışacağız. STK'larla, derneklerle, muhtarlarla, esnafla kısacası Çarşamba'yı ortak akılla yöneteceğiz. Çarşambalı hemşehrilerim gönülden inanabilir ki, 31 Mart'la birlikte Çarşambamız için altın dönem başlayacak."

AdminAdmin