SPOR
Giriş Tarihi : 20-09-2022 18:41

Fanatik Damat Nikahtan Önce Eşiyle Stada Gitti

Yılport Samsunspor taraftarı Furkan Ocak(23), nikâhtan önce eşi ile birlikte Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nu gezdi, düğün fotoğraflarını burada çektirdi.

Fanatik Damat Nikahtan Önce Eşiyle Stada Gitti

Terme'de market kasiyeri olarak çalışan Furkan Ocak, nişanlısı Hilal Kabaş ile dünyaevine girdi. Yılport Samsunspor taraftarı olan Ocak, nikâh öncesi gelin aracına, 'Bir gülüşü var, sanırsın Samsunspor sahaya çıkıyor' yazdırdı.

Stadyumda açıklama yapan Furkan Ocak, taraftarı oldukları Samsunpor'u çok sevdiğini dile getirerek, "Çok mutluyum, sevdiğimi aldım, aşkıma koştum. Bugün düğünümüz var. Samsunspor sevgisi anlatılmaz yaşanır. Şehrimizin takımı daha ne söyleyeyim" ifadelerini kullandı.

Gelin Hilal Kabaş ise, "Furkan ile tanıştıktan sonra futbola olan ilgim arttı. Eşim getirirse seve seve Samsunspor maçlarına gelirim. Benden çok sevmeyecekse Samsunspor'u sevebilir. Deplasmana da gidebilir" diye konuştu.

Çift ziyaret sonrası Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç tarafından kıyılan nikah ile dünya evine girdi. Nikah defterlerinin imzalanmasının ardından yakınlarıyla birlikte doyasıya eğlendi.

AdminAdmin