SİYASET
Giriş Tarihi : 03-03-2024 10:20

Halit Doğan’a Asarcık’ta Sevgi Seli

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, şehri karış karış gezmeye; Samsun’u Samsun’da yaşayanlardan dinlemeye devam ediyor. İlçe programlarını sürdüren SBB Başkan Adayı Halit Doğan’a Asarcık’ta sevgi seliyle karşılandı. Halit Doğan, “31 Mart seçimlerini, 17 ilçemiz ve büyükşehirimizde Cumhur İttifakımızın büyük zaferi ile taçlandıracağız” dedi.

Halit Doğan’a Asarcık’ta Sevgi Seli

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, seçim gezileri kapsamında Asarcık ilçesinde vatandaşlarla buluştu. Milliyetçi Hareket Partisi Asarcık İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılan Cumhur İttifakı Büyükşehir Adayı Halit Doğan ardından esnaf, vatandaşlar, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları ile buluştu. SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “Şehrimizi biliyor, şehrimizin taleplerini dinliyoruz. Samsun’umuzu 17 ilçesiyle, bin 251 mahallesiyle; hayatımızın merkezine alarak daha ileri taşımak için yola koyulduk” diye konuştu.

“Cumhur İttifakı olarak çok güzel hizmetler üreteceğiz”

SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “Temiz havası, soğuk suları ve kendine has insanıyla güzel diyarımız Asarcık'ta hemşehrilerimizle buluştuk. Buluşmaya, konuşmaya, dinlemeye geldik. Cumhur İttifakı olarak Samsun'umuzda hep birlikte çok güzel hizmetler üreteceğiz. MHP Asarcık İlçe Başkanlığı Cumhur İttifakı Seçmen İletişim Merkezimizin açılışını; İl Başkanımız Sayın Mehmet Köse, MHP İl Başkanımız Sayın Burhan Mucur, Asarcık Belediye Başkan Adayımız Şerif Kılağuz ve Asarcıklı hemşehrilerimizle birlikte gerçekleştirdik. Ardından esnaf ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek muhabbet ettik. Söz Asarcık'ta dedik, onlar anlattı, biz Asarcıklı hemşehrilerimizin talep ve beklentilerine dair notlarımızı aldık. Samsun’umuza dair projelerimizi anlattık. Samsun'umuz ve 17 ilçemizde sağlayacağımız ahenk ve uyumla; Samsun’umuzu Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı yapmaya kararlıyız” dedi.

“Samsun için en iyisini yapma gayesiyle çıktık yola”

Samsun için ahenkli bir yönetim vurgusu yapan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Samsun için en iyisini yapma gayesiyle çıktık yola; bunu başarmak da boynumuzun borcu. Daha hızlı, daha güçlü, daha ileri Samsun diyoruz. Bunun için ne yapmamız, nasıl yapmamız gerektiğinin farkındayız. Şehrimizi biliyor, şehrimizin taleplerini görüyor, dinliyoruz. Samsun’umuzu tüm ilçeleriyle bin 251 mahallesiyle, hayatımızın merkezine alıp şehrimizde inşallah yeni bir hizmet dönemi gerçekleştirmek için yola koyulduk. Bunları yaparken bir taraftan da şehri dinlemeye gayret ediyoruz. Gittiğimiz yerlerde görüştüğümüz hemşehrilerimizi dinlemek onların fikirlerini almak ve yol haritasını birlikte oluşturmayı arzu ediyoruz. Samsun potansiyeli çok yüksek bir şey; bu potansiyeli de doğru değerlendirerek ileriye götürebileceği hedefleri olması gereken bir şehir. Bunu ancak aramızdaki ahengi artırarak yapabileceğimize inanıyorum. Şehrimizin tüm kurum ve kuruluşlarıyla birlikte hepimizin gittiği mesafeleri birbirine eklediğimizde komple, şehir olarak ileriye gitmiş oluruz. Şehrimizi ileriye götürmede yükümlülüğümüz çok fazla. Bununla alakalı da sorumluluğu da zahmeti de gayreti de yapma yükümlüğünün bilincindeyiz. İnşallah bu ahengi sağladığımızda Samsun’u gerçekten bölgenin daha da parlayan yıldızı haline getireceğiz” diye konuştu.

AdminAdmin