İLÇE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 27-09-2022 13:45

“Hedefimiz Kadın ve Genç İstihdamımızı Artırmak”

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Başkan Adayı Ayhan Sonkaya, 2 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek seçimle alakalı olarak üyeleri dinlediklerini ve sorunlarını tek tek not ettiklerini dile getirerek, bunun dışında da hedeflerinin Organize Sanayi Bölgesi’nin tamamlanmasının dışında genç ve kadın istihdamını artıracak projeler üretmeyi hedeflediklerini söyledi.

“Hedefimiz Kadın ve Genç İstihdamımızı Artırmak”

Meslek Grup Adayları ile birlikte Tarihi Çarşamba Pidecisi’nde bir araya gelen Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Başkan Adayı Ayhan Sonkaya, konu ile alakalı olarak bir basın açıklaması gerçekleştirirken şunları dile getirdi:

“02 Ekim Pazar günü gerçekleştireceğimiz ve bir bayram havasında geçireceğimiz seçimimizin öncelikle üyelerimiz nezlinde Çarşamba Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerimize hayırlara vesile olmasını dilerim.

Seçim tarihi belirlenmesi ile birlikte meslek gruplarında üyelerimiz ile samimiyetle maksimum seviyede iletişim kuracak sorunları ile ilgilenecek ve ivedi bir şekilde çözüm bulmak için çalışacak ekip arkadaşlarımızı oluşturarak siz değerli üyelerimizin huzuruna çıktık.

Öncelikle sizleri dinleyerek iletmiş olduğunuz sorunlarınızı ve çözüm önerilerinizi tek tek not ettik.

İlk hedefimiz yapımına başlanmış ve devam eden bölgemizin ekonomisine ve istihdamına çok büyük katkı sağlayacak olan Organize Sanayi Bölgemizin nihayete erdirilmesi için bütün paydaşlarımızla beraber hareket ederek ve bu güzel eseri memleketimize kazandırmak adına elimizden gelen bütün gayreti göstererek siz değerli üyelerimizin teveccühü ile aday olmuş bir kardeşiniz olarak Çarşamba Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerimizin özlem duyduğu bir birliktelik sağlamak yegane hedefimizdir.

Ayrıca yeni projeler üretmek kadın ve genç istihdamımızı artıracak, üyelerimize katkı sağlayacak devlet destekleri, üretim ve ihracat destekleri, tanıtım organizasyonları yapmak hedeflerimiz arasındadır.

Bu vesile ile 2 Ekim Pazar günü yapılacak seçimlerde tüm guruplarda oy rengimiz olan MAVİ PUSULA ile huzurlarınızda olacağız. Katılımlarınızdan onur duyarız.”

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

AdminAdmin