EĞİTİM
Giriş Tarihi : 15-05-2024 15:47

“Mutlu Etmedik Tek Çocuk Kalmayacak”

2019 yılında iş insanı Uğur Bozkurt tarafından kurulan UBS Ahşap Oyuncak firması gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile çocukların ahşap oyuncak ile sağlıklı bir şekilde büyümesi için hizmet veriyor.

“Mutlu Etmedik Tek Çocuk Kalmayacak”

Çocukların ahşap oyuncak ile sadece sağlıklı büyümesini değil ahşap oyuncak boyama etkinlikleri ile de sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiklerini dile getiren UBS Ahşap Oyuncak Sahibi insanı Uğur Bozkurt, “Amacımız ‘Mutlu etmedik tek çocuk kalmayana dek’ sloganıyla çıktığımız bu yolda sektörde ilk akla gelen firma olmak.

UBS Ahşap olarak, çocuklarımızın mutluluğunu temel misyonumuz olarak belirledik. ‘Mutlu etmedik tek çocuk kalmayana dek’ anlayışıyla, sektörde öncü ve ilk akla gelen firma olma vizyonumuzu şekillendiriyoruz. Amacımız, çocuklarımıza sağlıklı ve eğlenceli oyuncaklar sunarak onların hayal dünyalarını zenginleştirmek ve mutluluğa katkıda bulunmaktır.

Sektörde lider olma hedefimiz, kaliteli ve çocuk dostu ahşap oyuncaklarımızla, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak gerçekleşecektir. İnovasyon ve kalite standartlarımızla öne çıkarak, çocuklarımızın güvenli ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamalarına öncülük etmeyi amaçlıyoruz.

UBS Ahşap olarak, çocukların sağlıklı gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda topluma ve çevreye duyarlı bir marka olma vizyonu taşıyoruz. Sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunarak, çocuklarımızın yanı sıra toplumun genel refahına da pozitif bir etki yapmayı hedefliyoruz.

Bu vizyon doğrultusunda, çocuklarımızın yüzlerindeki gülümsemeleri artırmak, onların sağlıklı ve mutlu bir çocukluk geçirmelerine katkıda bulunmak için çaba harcayarak, sektörde öncü ve güvenilir bir marka olmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Bugüne dek 300’den fazla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdiklerini dile getiren Bozkurt sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“UBS Ahşap Oyuncak olarak 2019 yılının Eylül ayında hizmet vermeye başladık. Hizmet vermeye başladığımız günden bugüne dek 300’den fazla sosyal sorumluluk projesinde yer alırken binden fazla da ahşap oyuncak boyama etkinliği düzenledik. Ahşap oyuncak boyama etkinliklerimizle de çocuklarımızın öğrenme ve gelişimlerine yardımcı oluyoruz ve bu yönde de çalışmalarımızı ve ilerleyişimizi sürdüreceğiz.”

Haber: Yaşar KARAMAN

AdminAdmin