SİYASET
Giriş Tarihi : 29-08-2022 13:50

Saadet Partisi'nden Piknikli Divan Toplantısı

Saadet Partisi Samsun İl Başkanlığı Divan Toplantısı ailelerin de katılımı ile Atakum ilçesi Alanlı piknik alanında piknik programı ile gerçekleştirildi.

Saadet Partisi'nden Piknikli Divan Toplantısı

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Saadet Partisi Avrupa MKYK Üyesi İbrahim Gümüşoğlu, "Biz Saadet Partisi olarak her zaman üretimin ve üreticinin yanında olduk ve adaylarımızı hep buna göre seçtik. Rahmetli Erbakan hocamız bu ülkede ne zaman iktidar olsa bu ülkeyi refaha ulaştıracak adımlar attı ve bizler de Milli Görüşçüler olarak bu yoldan hiç çıkmadık.

Şu an 6’lı masada yer alıyoruz ve yine ülke ve millet menfaatine olacak çalışmalarımız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz üreterek havalimanlarımızdan dış ülkelere ihracat yaparak aslında dışa bağımlılığımızı bitirebiliriz. Gümrük Anlaşması neticesinde tırlarla değil havalimanlarımızdan kaldıracağımız kargo uçakları ile de bunu yapabiliriz. İnşallah 2023 seçimlerinde iktidara geldiğimizde bu ülke adına refah ve huzur adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.   

Gümüşoğlu'nun ardından söz alan Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şen ise şunları söyledi;

“Saadet Partisi olarak geçtiğimiz haftalarda Genel Merkezimizde yaptığımız toplantılarla seçim çalışmalarımızın startını verdik.  Biz 2023 seçimlerinde iktidara geldiğimizde 6’lı masada etkin olarak rol alarak yeniden güçlü Türkiye’nin inşası için çalışacağız.  Ancak biz rahmetli Erbakan hocamız zamanında olduğu gibi bu ülkenin refahı ve huzur için çalışacağız. Bizler mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak insanlarımıza ulaşıyoruz ve sorunun çözümü için yapılacakları anlatıyoruz. Türkiye’nin Çarşamba, Bafra ve Çukurova Ovaları tüm dünyaya yetecek mahsulü üretebilir. Biz bize yetmek dışında dünyaya da yetebiliriz. Bunu geçmiş yıllarda dünyaya gösterdik ve yine göstereceğiz. İnşallah 2023 seçimlerinden sonra da bu anlattığımız projelerimizi hayata geçireceğiz. Biz dışa bağımlı değil dışarının bize bağımlı olduğu güçlü Türkiye’yi inşa edeceğiz.”

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi ve Samsun İl Sorumlusu İbrahim Veli de toplantıda bir konuşma gerçekleştirerek, "Samsun il ve ilçe teşkilatları gayretli ve özverili çalışmalarla her geçen gün temposunu artırmakta bu da Samsun ilinin genel merkezdeki prestijini yükseltmektedir. Önümüzdeki seçimlere zamanında yapılırsa 10 ay kadar bir zaman var. Genel merkez kadrolarımız seçimlere hazır ve şu anda 20 civarında ayrı komisyonlarda 6 siyasi partimizin ittifakıyla çıkarılacak olan Cumhurbaşkanı adayımızla alacağımız seçimlerle Türkiye'de tek adam devrinden, istişare, çoğulcu ve katılımcı demokrasi adına çalışmalar için ve kurulacak yeni hükümet ve Cumhurbaşkanlığı yönetiminde Milli Görüşün temsil edilmesi için ciddi çalışmalar yapılmaktadır. Bunun içinde olumlu, doğru ve makul siyasetimizin mesajlarını toplumun bütün her kesimine yaymak için sizlere büyük işler, düşüyor. Tarihi öneme sahip bu seçimler Türkiye ve yeni bir dünya düzeni için çok önemli" diye konuştu.

Toplantıya ayrıca Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı ve yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları başkanı, kadın kolları başkanı ve yönetiminden bir heyet iştirak etti.

AdminAdmin