SİYASET
Giriş Tarihi : 18-06-2024 23:01

Temel Baş: “Bu Parti Kimsenin Babasının Malı Değil!”

Kurban Bayramı vesilesi ile Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Çarşamba İlçe Binası’nda düzenlenen bayramlaşma programında konuşma gerçekleştiren CHP Çarşamba İlçe Başkanı Temel Baş, yaşananlara değinerek “Cumhuriyet Halk Partisi, 1 asırlık bir parti ve bu parti kimsenin babasının malı değil” dedi.

Temel Baş: “Bu Parti Kimsenin Babasının Malı Değil!”

CHP Çarşamba İlçe Binası’nda düzenlenen bayramlaşma programında konuşma yapan CHP Çarşamba İlçe Başkanı Temel Baş, “31 Mart yerel seçimlerinin ardından ikinci bayramlaşma programımızda bir aradayız. Biz Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu partinin temsilcileri ve savunucularıyız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde ilçemizde istediğimiz sonucu alamadık, ancak bu bizi yıldıramaz. Bazı arkadaşlarımız sanki 1 asırlık bu parti babalarının malıymış gibi ‘küstüm oynamıyorum’ havasına girerek istifa ettiler. Ancak bu parti kimsenin babasının malı değil ve gidenin yerine her zaman Atatürk ilke ve inkılaplarını savunmak için birileri gelecektir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak ilçemizde her ne nedenle olursa olsun istediğimiz sonucu alamamış olsak da Türkiye geneline baktığımızda iktidar yürüyüşümüzü partimizin oylarını artırarak sürdürüyoruz. Önümüzdeki genel seçimlerde de Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel önderliğinde iktidar olacağız ve bu tek adam ve israf rejimini sona erdirerek yeniden üreten, kendi kendine yetmekle kalmayıp ihracatı artan ve enflasyonu hızla düşen Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bayramlaşma programında yer alan CHP Samsun Milletvekili Murat Çan ve CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ’da bayramlaşma programına katılan partililer ve vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı.

Haber Merkezi

AdminAdmin