SİYASET
Giriş Tarihi : 01-04-2024 21:37

Terme'de Seçim Zaferine Coşkulu Kutlama

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'li adayı Şenol Kul'un resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 49.79 oy oranıyla Terme Belediye Başkanı seçilmesi partililer tarafından büyük sevinçle kutlandı. AK Parti'nin Samsun genelinde en çok oy oranına sahip 2. ilçesi olan Terme'deki kutlamada konuşan Şenol Kul, "Bugünden sonra bana oy veren vermeyin herkesin belediye başkanı olacağım" dedi.

Terme'de Seçim Zaferine Coşkulu Kutlama

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın AK Parti adayı Şenol Kul, yüzde 49.79 oranında oyla Terme Belediye Başkanlığına seçildi.

HAVAİ FİŞEK VE IŞIK GÖSTERİLİ KUTLAMA

Resmi olmayan sonuçlara göre Terme Belediye Başkanlığını kazanan Şenol Kul, Seçim Koordinasyon Merkezi'nde partililer tarafından tebrik edilirken, Belediye Binası önündeki alanda da kutlama yapıldı. AK Parti, MHP ve Türk bayraklarının dalgalandırıldığı alanda elde edilen başarı meşaleler yakılarak ve davul zurna eşliğinde eğlenerek kutlandı. Havaya atılan havai fişeklerin geceyi gündüze çevirdiği coşkulu kutlamada ışık gösterileri de yapıldı.

TERME, AK PARTİ'NİN EN ÇOK OY ORANI ALDIĞI 2. İLÇE OLDU

AK Parti'nin Samsun genelinde en çok  oy oranına sahip 2. ilçesi olan Terme'deki kutlamalarda konuşan Şenol Kul, Terme'de yeni bir yüzyılın başladığını belirterek, "Cumhur İttifakı'nın AK Parti adayı olarak çıktığı bu yolda kendisine verilen desteğe teşekkür etti. Bugünden itibaren AK Parti rozetini çıkararak kendisine oy veren veya vermeyen herkesin belediye başkanı olacağını dile getiren Şenol Kul, "Ben yeni gelmedim, yeniden geldim" diyerek, "Artık bembeyaz bir sayfa açıyoruz. Şüphesiz ki bu yeni sayfada kırgınlık yok, küskünlük yok. Dargınlık yok. Ayrılık, gayrılık yok.  Bu yeni sayfada  birlik ve beraberlik var. dostluk var. kardeşlik var. Bu yolda el ele yürümek var. Omuz omuza vererek  şehrimizi geliştirmek, güzelleştirmek var. Artık değişim şu andan itibaren başlamıştır. Biz sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bir olacağız,  birlikte olacağız Terme'yi hep beraber  el ele vererek ileriye taşıyacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

AdminAdmin