İLÇE HABER
Giriş Tarihi : 20-05-2023 15:30   Güncelleme : 20-05-2023 15:33

Çarşamba’da 19 Mayıs Coşkusu

Çarşamba ilçesinde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle fener alayı ve DJ performansı düzenlendi.

Çarşamba’da 19 Mayıs Coşkusu

Çarşamba Tarihi Evi’nin önünden başlayan fener alayı Abdullahpaşa Meydanı’nda sona erken korteje Mustafa Kemal Atatürk’ün Erzurum Kongresi’ne götüren araç, Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Barik Çiçek, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, kamu kurum müdürleri, rahvan atı sahipleri, Çarşamba Motosiklet Kulübü üyeleri, Çarşamba Off-Road Kulübü üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Fener alayının ardından Abdullahpaşa Meydanı’nda DJ Erman’ın performansı ile katılımcılar keyifli dakikalar yaşarken yoğun yağış nedeniyle konser iptal edildi.

DJ performansı öncesi konuşma yapan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Erzurum Kongresi’ne götüren araç ve yerli ve milli otomobilimiz TOGG’da kortejimizde yer aldı. Çok sayıda vatandaşımızda bizleri yalnız bırakmadı. Herkese çok teşekkür ediyorum ve tüm gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım da katılımcıların 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Haber: Yaşar KARAMAN

AdminAdmin