İLÇE HABER
Giriş Tarihi : 19-06-2024 18:09

“Halk, AK Parti’yi Uyardı”

Saadet Partisi Çarşamba İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Karaman, “Halkımız 31 Mart seçimlerinde AK Parti’yi uyardı” dedi.

“Halk, AK Parti’yi Uyardı”

Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı İbrahim Seven ve Saadet Partisi Samsun İlçe Başkanı Salih Şen’in bayramlaşma programlarını kutlamasının ardından söz alan Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Karaman şunları söyledi:

“31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde halkımız mevcut iktidar partisi olan AK Parti’yi uyarırken, Cumhuriyet Halk Partisi’ne de bir şans verdi. Bundan sonraki süreçte AK Parti cenahının bu uyarıyı dikkate alması, CHP’nin ise kazandığı belediyelerde halka en iyi şekilde hizmet etmesi gerekiyor. Bizler de Milli Görüş liderimiz rahmetli Necmettin Erbakan hocamızın davası yolunda fırsat verildiğinde halkımıza her zaman en iyi şekilde hizmet etmek adına çalışmalar yaptık. İnşallah ülkemiz yine Milli Görüş iktidarı ile yeniden en iyi hizmetleri önümüzdeki süreçte alacak. Biz bunun için iktidar yolunda çalışmalarımıza her zaman devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

GENEL KURULTAY

30 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Saadet Partisi Genel Kurultay’ına da değinen Saadet Partisi Samsun Milletvekili Karaman, “Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu sağlık problemleri nedeni ile 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde sahaya çok inemedi ve seçimler sonrasında da daha genç bir Genel Başkan ile yola devam edilebilmesi adına seçime gidilmesi gerektiğini dile getirdi. Yapılan istişareler sonucunda da 30 Haziran tarihinde kurultaya gitme kararı aldık. Yine Genel Başkan’ın kim olması gerektiğini partililerimize sorduk ve alınan cevaplar şu anda Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu’nun önünde duruyor. İnşallah 30 Haziran tarihimizde kurultayımızı gerçekleştirerek önümüzdeki ilk seçimler için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

AdminAdmin